تاریخ ایجاد: سه شنبه 27 شهریور 1397 تعداد بازدید: 651 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: adminweb
اعلام پذیرفتگان دوره کارشناسی مهر 1397

اعلام پذیرفتگان دوره کارشناسی مهر 1397

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و با آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‌وسيله نظر پذيرفته‌شدگان نهايي پذيرش دوره کارشناسی حرفه‌اي مهر ماه سال 1397 مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را به موارد زير معطوف مي‌دارد:

الف)کلیه پذيرفته‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي سه شنبه 27/06/97 لغايت یک شنبه 01/07/97 نسبت به بارگذاری مدارک مندرج در بند "ب" این اطلاعیه در سامانه جامع آموزشی دانشگاه به آدرس www.edu.uast.ac.ir اقدام نمایند و سپس با در دست داشتن اصل مدارک مذکور به نشاني مرکز با آدرس: میدان ولیعصر(عج)، خیابان کریمخان زند ،نرسیده به چهارراه حافظ، جنب پارک بهجت آباد پلاک 195 مراجعه نمايند.

تذكر مهم: كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به مركز كد قبولي خود مراجعه نمايند بديهي است عدم ثبت‌نام در تاريخ تعيين شده به منزله انصراف از تحصيل آنان تلقي خواهد شد.

ب) مدارك لازم براي ثبت‌نام:

  1. شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
  2. تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
  3. تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
  4. اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به انضمام یک برگ تصویر آن
  5. اصل كاربرگ 103 (فرم تاييديه معدل) جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.
  6. اصل كاربرگ 101 (گواهي اشتغال) به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل)
  7. تصویرکارت پایان خدمت و اصل آن یا مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را مشخص نمايد (براي برادران)
print